LUNDAMAN Slovensko - Úvodná stránkaLundaman Slovensko

História spoločnosti LUNDAMAN

Spoločnosť Lundaman Instrument bola založená Perom Forsmanom v roku 1991. Svoju históriu začala výrobou svojho času najmenšou dynamickou váhou na nakladač IBN92. Onedlho sa spoločnosť vďaka tomuto jednoduchému a spoľahlivému produktu stala trhovým lídrom.

Odvtedy prebehlo veľa zmien a vylepšení s cieľom uspokojiť potreby a priania zákazníkov. Terajšie zariadenia, ktoré nahradili IBN92, nesú názov Lundaman Classic a Lundaman Professional.
Nezávisle od typu modelu Lundaman mal a má cieľ poskytnúť malé a jednoduché zariadenie, ktoré sa ľahko obsluhuje a má dostatočne prehľadný displej.

Váhy na nakladače Lundaman majú v sebe presne to, čo zákazníci veľmi oceňujú. Obidva modely boli navrhnuté tak, aby uspokojili ich rôzne potreby – od prehľadného displeja, ľahkého ovládania až po bezdrôtový prenos dát medzi strojom a kanceláriou.

Lundaman vyrába svoje váhy vo Švédsku, čím chce zabezpečiť úplnú kontrolu nad procesom výroby a zabezpečiť jeho kvalitu, spoľahlivosť a presnosť zariadenia. Spoločnosť garantuje maximálnu odchýlku
+/- 1% pre svoje váhy.